tel. +48 22 247 2750|kontakt@drukekspert.pl
Roll-upy Super Cena ekspres
mm (od [[data.sizeData.minWidth]] do [[data.sizeData.maxWidth]] mm)
mm (od [[data.sizeData.minHeight]] do [[data.sizeData.maxHeight]] mm)
Instrukcja przygotowania plików, makiety
Upewnij się, czy pliki zostały prawidłowo przygotowane.
[[item.label]]
[[item.value]]
[[ (data.foldingTypeLabel ? data.foldingTypeLabel : 'Rodzaj złożenia') ]]
Wizualizacja formatu
Specyfikacja produktu
850 x 2000 mm - Druk jednostronny kolorowy (4/0) - Film Blockout - 240 µm - Wkład + kaseta Standard

Sezon eventowy w pełni a jednym z najlepszych nośników mobilnej reklamy jest niewątpliwie roll-up. Estetyczny i prosty w obsłudze prezenter Twojej reklamy idealnie sprawdzi się na targach, festynach, koncertach, wystawach i wszelkich biznesowych eventach. W skład roll-up’u wchodzi stelaż, wkład oraz torba. Poręczna torba ułatwia jego transport i przechowywanie a prosty mechanizm zatrzaskowy pozwala na szybką wymianę wkładu.

W naszej ofercie znajdziesz roll-up’y o czterech różnych szerokościach i stałej wysokości 2 m. Najbardziej popularne wśród naszych klientów są te o szerokości 850 mm i 1000 mm. Do wyboru masz również 3 różne podłoża: Frontlit 510g, Baner blockout 440g, Film Blockout 240µ. Frontlit 510g to tkanina banerowa o delikatnej strukturze płótna, charakteryzująca się doskonała jakością zadruku oraz nasyconymi kolorami. Baner blockout 440g jest to niezwykle trwała, satynowa, poliestrowa tkanina o wysokim stopniu bieli, wewnątrz zabezpieczona szarą warstwą zapobiegającą prześwitywaniu. Baner blockout perfekcyjnie odwzorowuje kolory. Natomiast Film blockout 240µ posiada te same cechy co baner, jednak jest cieńszy i sprawia wrażenie bardziej eksluzywnego. Klienci najczęściej wybierają tkaniny blockout.

Co różni nasze banery ekonomiczne od standardowych?

Jest to technologia zadruku, w przypadku banerów ekonomicznych - solwentowa. Na szybko o solwencie: wykorzystywane w druku pigmenty bazują na organicznych rozpuszczalnikach. Ich zastosowanie wydłuża czas ekspozycji druku oraz zwiększa odporność na promieniowanie UV. Niestety stosowane pigmenty nie są przyjazne ludziom i środowisku i charakteryzują się specyficznym zapachem. Jeśli zależy Ci na bardziej ekologicznym i przyjaznym rozwiązaniu zapoznaj się z naszą ofertą roll-up’ów standardowych, zadrukowywanych w technologii lateksowej (atramenty na bazie wody).

Wymagane spady: Spady w pliku produkcyjnym powinny wynosić 10 mm od górnej krawędzi projektu i 50 mm od dolnej krawędzi.

Nakład
Liczba Cena netto Cena brutto
[[formatNumber(value.text)]] cyfra [[value.price_net]] [[value.price_gross]]